Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Mühendislik Fakültesi
Jeofizik Mühendisliği Bölümü

Önceki Bölüm Başkanları

Özcan ÇAKIR (03.2013-09.2015)


Aydın BÜYÜKSARAÇ (10.2010-03.2013)


Tolga BEKLER (12.2005-10.2010)


Mehmet Ali KAYA (01.2001-02.2005)